26/4/2015

26. dubna 2015 v 8:56 | Lea
Ahoj koťátka,

pěkně dlouhou dobu jsem se neozvala. Bylo to hlavně z toho důvodu, že se mi dařilo hoodně dobře a chtěla jsem si to vychutnat bez jakéhokoliv zapisování, vypisování atd. Pak se mi ale zvrtl jeden vztah a vše šlo do háje. Samozřejmě se opět jednalo o kluka, kterému se líbí štíhlé holky (dlouhý nohy, podpatky atd.), takže motivace jak blázen! Jenže jak to skončilo, tak skončila i má snaha. A já si uvědomila jednu důležitou věc. Poslední dobou, když se mi daří, je to většinou KVŮLI NĚKOMU. A NE KVŮLI MNĚ! A to chci změnit. Já sama se chci cítit dobře, protože já to chci, ne protože někomu druhému by to tak vyhovovalo.
Za pár dní chci jít na tetování. Chci být ta křehká holka, co si může vzít cokoliv a cítit se sebevědomě. Mám plný šatník hadrů, které jsem nosila cca 3 roky zpět úplně normálně. Občas jsem se do nich i teď za poslední měsíce nacpala, ale nebylo to pořád, jako předtím. Takže další výhoda hubnutí - nemusím si nakupovat nové hadry. Mám jich hafo ve skříni, jen zhubnout! A že ty věci miluju a umím si v nich představit celé léto..
Dále se mi rýsuje další "seznamovačka". A samozřejmě se v parném počasí nechci cítit jak spařené prase.
Jak už to tak bývá, když jsem se sebou spokojená, jsem veselejší, komunikativnější, více sebevědomá, nejsem jen ta šedá myš někdy zalezlá. Mámá chuť plánovat. A přesně tak tomu bylo před třema rokama. A asi vím, kde se stal i ten zlom.. Kdy to přestalo a raději jsem si doma zalezla, byla zachmuřilá atd.
Ale rozhodla jsem se být šťastná a veselá, milující život! Vstát ráno plná elánu, zacvičit si, věnovat se učení, naplánovat si jídlo. Atd atd.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama