Duben 2015

29/4/2015

29. dubna 2015 v 20:36 | Lea
Sakra, sakra, sakra (noo, chtěla jsem být sprostější :D)
Každopádně, kam se podla má vůle a odhodlání? Vždyť jsem looser. Teď naprosto ve všem. Jídlo na prd, testy na prd.
Stydím se sem i psát.

28/4/2015

28. dubna 2015 v 20:16 | Lea
Tak se opět hlásím. Zatím je vše v pohodě :)
Včera jsem si dala hodinové domácí posilko, dneska běh 4 km. Zítra bych si opět chtěla dát běh cca tak aspoň na 30 minut. Bolí mě přesně ty partie zadku a nohou, kterých se chci zbavit :))

6:30 - jablko, bílý jogurt
13:00 - 250g tvarohu, jablko
19:30 - bílý jogurt, jablko

26/4/2015

26. dubna 2015 v 8:56 | Lea
Ahoj koťátka,

pěkně dlouhou dobu jsem se neozvala. Bylo to hlavně z toho důvodu, že se mi dařilo hoodně dobře a chtěla jsem si to vychutnat bez jakéhokoliv zapisování, vypisování atd. Pak se mi ale zvrtl jeden vztah a vše šlo do háje. Samozřejmě se opět jednalo o kluka, kterému se líbí štíhlé holky (dlouhý nohy, podpatky atd.), takže motivace jak blázen! Jenže jak to skončilo, tak skončila i má snaha. A já si uvědomila jednu důležitou věc. Poslední dobou, když se mi daří, je to většinou KVŮLI NĚKOMU. A NE KVŮLI MNĚ! A to chci změnit. Já sama se chci cítit dobře, protože já to chci, ne protože někomu druhému by to tak vyhovovalo.
Za pár dní chci jít na tetování. Chci být ta křehká holka, co si může vzít cokoliv a cítit se sebevědomě. Mám plný šatník hadrů, které jsem nosila cca 3 roky zpět úplně normálně. Občas jsem se do nich i teď za poslední měsíce nacpala, ale nebylo to pořád, jako předtím. Takže další výhoda hubnutí - nemusím si nakupovat nové hadry. Mám jich hafo ve skříni, jen zhubnout! A že ty věci miluju a umím si v nich představit celé léto..
Dále se mi rýsuje další "seznamovačka". A samozřejmě se v parném počasí nechci cítit jak spařené prase.
Jak už to tak bývá, když jsem se sebou spokojená, jsem veselejší, komunikativnější, více sebevědomá, nejsem jen ta šedá myš někdy zalezlá. Mámá chuť plánovat. A přesně tak tomu bylo před třema rokama. A asi vím, kde se stal i ten zlom.. Kdy to přestalo a raději jsem si doma zalezla, byla zachmuřilá atd.
Ale rozhodla jsem se být šťastná a veselá, milující život! Vstát ráno plná elánu, zacvičit si, věnovat se učení, naplánovat si jídlo. Atd atd.